Аборт – це не просто медична процедура. Для багатьох жінок це подія, що причиняє серйозні фізичні, емоційні і духовні зміни. Більшість жінок, які страждають від наслідків минулих абортів, говорять про те, що їм би хотілося, щоб їх сповістили про всі факти, перш ніж вони пішли на аборт.

Медикаментозний аборт Міфегін, Міфепрістон
Медикаментозний або Фармацевтичний аборт – переривання вагітності, викликане лікарськими засобами замість хірургічного аборту. Часто закінчується операційним втручанням і серйозними фізичними і моральними наслідками.

Існує помилкова думка, що Медикаментозне переривання вагітності є альтернативою аборту. Ні, це небезпечна помилка. Медикаментозне переривання – є справжнісінький аборт, в результаті якого знищується людське життя.

Міні аборт
Міні Аборт – вакуум аспірація, переривання вагітності на ранній стадії. Цей операційний аборт проводиться на ранній стадії вагітності (до 7-ми тижнів). М’язи шийки матки розтягуються металевими розширювачами до тих пір, поки розкриття не стає достатньо широким, щоб абортивні інструменти могли проходити в матку. Лікар прикріплює до трубки (її введено в матку) спеціальний шприц і внутрішньоутробна дитина висмоктується назовні. Незважаючи на те, що Міні Аборт проводиться на більш ранніх термінах, ніж звичайний Аборт – Міні Аборт є засобом знищення зачатої дитини – людського життя.

abort1a

Фізичні, моральні та емоційні наслідки мині аборту не менш складні і небезпечні, ніж ускладнення операційного аборту. З самого моменту зачаття всередині тебе знаходиться жива, маленька людина, зі своїм індивідуальним набором ДНК, з певним кольором очей, волосся і статтю. Не дозволяй обдурити себе словами, що всередині тебе знаходиться згусток клітин. Це не правда.

Вакуумна-аспірація з наступним вискоблюванням
Проводиться протягом 6-14 тижнів після останнього менструального періоду.

abort2a

Під час цієї процедури лікар відкриває шийку матки металевими розширювачами або ламінаріями (тонкими палицями, які вставляються годинами раніше самої процедури). Лікар вводить трубку в матку і прикріплює її до насоса. Насос розмелює тіло дитини на частини і висмоктує їх з матки. Такий аборт називається розширення з наступним вискоблюванням. У цьому випадку лікар може використовувати кюретку (закруглений ніж), щоб вискоблити частини тіла дитини з матки.

Розширення і видалення
Протягом 13-24 тижнів після останніх місячних

abort3a

Цей операційний аборт проводиться під час другого триместру вагітності. Оскільки розвивається дитина подвоюється в розмірі між 11 і 12 тижнями вагітності, його тіло занадто велике, щоб бути роздробленим відсмоктуванням і пройти через трубку. У цьому випадку шийка матки повинна бути відкрита ширше, ніж при аборті 1-го триместру. Тому, ламінарії вводяться за день або за два до самого аборту. Після того, як шийка матки відкрита, лікар витягає частини тіла дитини щипцями. Для того, щоб без зайвих зусиль вийняти череп дитини, його попередньо розмелюють щипцями.

Розширення і видалення на пізньому терміні
Частини тіла дитини захоплюються на осліп зажимом. Частини тіла дитини відриваються від самого тіла і витягуються через вагінальний канал. Інші частини тіла стискаються і витягуються назовні. Голова дитини затискається і роздавлюється для того, щоб пройти через вагінальний канал. Плацента та частини, що залишилися висмоктуються з матки.

Розширення і витяг
Проводиться від 20 тижнів після останнього менструального періоду

abort4a

Ця процедура займає 3 дні. Протягом перших двох днів розширюють шийку матки і дають жінці антиспазматичні препарати. На третій день жінка приймає медикамент, що провокує пологи. Після того, як почалися пологи, лікар робить УЗД, щоб визначити місцезнаходження ніг дитини. Захоплюючи ноги щипцями, лікар витягає дитину назовні, залишаючи всередині тільки голову. Потім, ножицями робить отвір у черепі і випускає вміст назовні. Череп руйнується і дитину витягають із матки повністю.